Deweloper Poz Inwest wprowadził do sprzedaży nowe domy na osiedlu Zacisze w podpoznańskich Komornikach. Realizowany od 2015 roku projekt mieszkaniowy uzupełnią domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ponad 120 mkw.


Osiedle Zacisze to osiedle mieszkaniowe, które powstaje w podpoznańskich Komornikach. Na obszarze ponad 4 ha deweloper realizuje domy o zróżnicowanej architekturze i metrażu. Niedawno do oferty deweloper wprowadził nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,95 lub 121,53 mkw. Oryginalną architekturę podkreślają liczne przeszklenia oraz drewniane elementy na elewacji. Na parterze proponowanych domów, w strefie dziennej, do dyspozycji mieszkańców będzie salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz jeden pokój. Natomiast strefa nocna na piętrze to 3 sypialnie, 2 łazienki oraz 2 tarasy z drewnianymi elementami wykończenia. Każdy dom posiada garaż, dodatkowe miejsce postojowe oraz ogród o powierzchni od 150 do aż 420 mkw w zależności od wyboru konkretnego domu. Cena metra kwadratowego to 5400 zł brutto. - Nasze nowe domy w ofercie inspirowane są stylem skandynawskim. To także duża liczba pomieszczeń, wysoki standard wykończenia oraz spore ogrody - mówi Elżbieta Sobierajska z biura Poz Inwest. Na terenie osiedla takich domów powstanie docelowo 20. Planowany termin zakończenia to IV kwartał 2020 roku. Jeszcze wcześniej, w IV kwartale tego roku do użytku zostanie oddanych 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 mkw oraz 10 budynków z 20 mieszkaniami o powierzchni 52 i 72 mkw. Co istotne, deweloper planuje również zaaranżowanie przestrzeni rekreacyjnej dla najmłodszych mieszkańców osiedla - Powstanie plac zabaw. Zadbamy również o drogi wewnętrzne i oświetlenie. - wskazuje Elżbieta Sobierajska.


Osiedle Zacisze położone jest w Komornikach, czyli w miejscowości graniczącej od południa z Poznaniem. Nie brakuje tu terenów zielonych oraz licznych tras rowerowych czy jezior. Wielkopolski Park Narodowy to tylko kilka kilometrów od inwestycji. W bliskim sąsiedztwie znajduje się także to wszystko co potrzebne do komfortu zamieszkiwania. Działają żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa oraz liczne punkty handlowo - usługowe. Blisko jest także do Galerii A2, Centrum Handlowego Auchan Komorniki, Leroy Merlin czy Decathlona. Lokalizacja osiedla pozwala również na wygodne połączenie z Poznaniem drogą nr 5. Ona zapewnia dojazd do autostrady A2 (3 km od inwestycji). Dostępna jest także komunikacja miejska (autobusy nr 702, 703 i 716).

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­