Zgodnie z harmonogramem przebiega budowa inwestycji Nowa Murowana 2. Na terenie Murowanej Gośliny powstają dwa budynki wielorodzinne, pierwszy z nich będzie miał 26 mieszkań.


Inwestycja Nowa Murowana 2 to kontynuacja projektu przy ulicy Tartacznej na terenie Murowanej Gośliny, gdzie zrealizowany został już kompleks mieszkaniowy z 91 lokalami. Tym razem, na działce obok powstaną 2 kameralne budynki trzykondygnacyjne. Pierwszy z nich to 26 mieszkań o powierzchni od 26 do 73 mkw. Tym samym na klientów czekają kawalerki oraz lokale 2- i 3- i 4- pokojowe. Co istotne, najwięcej będzie mieszkań tych najbardziej pożądanych na rynku, czyli 2 pokojowych. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki, a na piętrze – przestronne balkony. Ponadto, do każdego mieszkania dostępne będą bezpłatne komórki lokatorskie, stanowiące nowoczesną formę zastąpienia piwnicy. Podobnie jak w inwestycji wcześniejszej, w nowym projekcie wszystkie lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim, który gwarantuje m.in. kaloryfery, parapety wewnętrzne, kontakty, włączniki, wideodomofon, piec kondensacyjny dwufunkcyjny, a także rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych. Deweloper zadbał także o miejsca postojowe oraz małą architekturę. Powstaną drogi wewnętrzne, oświetlenie i tereny zielone. - Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Do końca października osiągniemy stan surowy. Niedługo rozpoczniemy montaż konstrukcji dachowej, a później też stolarki okiennej. Następnie będą wykonywane instalacje elektryczne i wod.-kan. Trwa również sprzedaż, a osoby chcące „przymierzyć się” do proponowanych powierzchni oraz ocenić funkcjonalność rozkładu pomieszczeń i jakość wykonania naszych lokali, zapraszamy na ukończoną inwestycje, gdzie zostało jeszcze kilka wolnych mieszkań - mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji. Ceny rozpoczynają się od 4600 zł brutto za mkw. Planowane zakończenie prac związanych z pierwszym budynkiem to III kwartał 2021 roku.

 

Murowana Goślina znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania. Zarówno samochodem jak i popularnym szynobusem, którego stacja znajduję się około 300 metrów od inwestycji. Komfort zamieszkiwania gwarantują także liczne markety, punkty handlowo - usługowe oraz dobre zaplecze szkolno - oświatowe. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Nieopodal inwestycji rozpoczyna się Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka, który zapewnia aktywny wypoczynek i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­