Trwają zaawansowane prace związane z realizacją osiedla Horyzont Naramowice. Już w przyszłym roku, przy ulicy Czarnucha na poznańskich Naramowicach gotowy będzie budynek ze 159 mieszkaniami.


Osiedle Horyzont Naramowice to jeden z kilku realizowanych obecnie przez Grupę Inwest projektów mieszkaniowych na terenie Poznania. Na Naramowicach trwają zaawansowane prace związane z realizacją budynku wielorodzinnego ze 159 lokalami o powierzchni od 25 do 106 mkw. Powstaną zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, 4- i 5 – pokojowe, dzięki czemu wymarzone cztery kąty odnajdą tutaj zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Ofertę uzupełniają dwupoziomowe apartamenty. Dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców będzie podziemna hala garażowa, a miejsca postojowe uzupełnią nadziemne miejsca parkingowe. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a pozostałych lokali - przestronne balkony. Do dyspozycji będzie także winda oraz komórki lokatorskie o powierzchni nawet 10 mkw. Deweloper zadba również o małą architekturę, oświetlenie czy skwery zielone. Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2022 roku.

 

Osiedle powstanie w lokalizacji, która zapewnia wszystko do potrzebne do wygodnego życia. Horyzont Naramowice to nieograniczony dostęp do komunikacji miejskiej, dróg rowerowych, licznych sklepów, marketów i punktów handlowo – usługowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Warto dodać, że już niedługo zakończy się budowa nowej trasy tramwajowej, czyli jednej z ważniejszych inwestycji w tej części Poznania.

 

 

Poza projektem na Naramowicach deweloper realizuje jeszcze dwa inne projekty na terenie Poznania. Na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu projektu Nova Łacina. Powstaje budynek ze 236 mieszkaniami, a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3 – pokojowe o powierzchni od 25 do 75 mkw. Tu również klienci będą mieli do dyspozycji podziemną hale garażową, windy oraz ogródki dla mieszkań na parterze. Planowany termin zakończenia budowy to II kwartał 2023 roku. Z kolei u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej, w ramach inwestycji Wilda Corner powstaje kameralny budynek z 70 mieszkaniami. Dostępne są kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Planowany termin zakończenia tej inwestycji to IV kwartał 2022 roku.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.