Bliskość różnorodnych terenów rekreacyjnych to, zwłaszcza latem, atuty mieszkania na obrzeżach poznańskiej aglomeracji. Dostępność przyrody, plaż nad jeziorami czy licznych ścieżek spacerowych i rowerowych pozwala w pełni korzystać z uroków ciepłych miesięcy.


Mieszkać na przedmieściach Poznania to oczekiwania wielu osób szukających dogodnego miejsca do życia. Za takim wyborem przemawia m.in. spokojna i zielona okolica, która w czasie lata daje wiele możliwości spędzania czasu. Na takie zalety mogą liczyć mieszkańcy osiedla Rodzinny Zakątek w Błażejewie. Miejscowość ta położona jest w gminie Kórnik, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Znajduje się tutaj mnóstwo terenów leśnych, które pozwalają na odpoczynek, spacery czy rowerową aktywność. Na amatorów wodnych kąpieli czekają plaże jeziora Bnińskiego i Kórnickiego. – Dogodna lokalizacja osiedla to jeden z kilku aspektów, którym kierują się klienci podczas wyboru naszej oferty. Jest poszukiwany spokój i bliskość przyrody, ale także pełne zaplecze miasta Kórnik, które gwarantuje komfort zamieszkiwania - wskazuje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Inwestycja Rodzinny Zakątek to osiedle domów w zabudowie szeregowej, gdzie powstaje już V etap inwestycji, czyli sześć szeregów, łącznie 62 domy. – Aktualnie wykonujemy elewację na dwóch szeregowcach, czyli 20 domach, które będą oddane dla przyszłych mieszkańców jeszcze w tym roku. Ponad połowa z nich jest już gotowa w podwyższonym standardzie deweloperskim wewnątrz budynków. Trwają także prace związane z wykonaniem sieci i przyłączy elektrycznych oraz gazowych dla całego etapu inwestycji. – dodaje Maciej Bartczak.


Deweloper KM Building oferuje dwa typu domów. Pierwszy o powierzchni 74 mkw. w cenie 369 tys. zł brutto. Cena większego, o powierzchni 92 mkw. uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 420 do 450 tys. zł. brutto. Na parterze mieści się salon z aneksem kuchennym, toaleta, a także pomieszczenie gospodarcze. Z kolei strefa nocna na piętrze to łazienka i dwie lub trzy sypialnie w zależności od metrażu wybranego domu. Każdy z domów to również dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy mają zagwarantowany taras z piaskowca i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na powierzchnię mieszkalną o metrażu 22 - 27 mkw. Rodzinny Zakątek to kompleksowo przygotowane osiedle z miejscami postojowymi przed domami, zrealizowaną przez dewelopera drogą dojazdową z kostki brukowej, dwoma ogrodzonymi placami zabaw oraz sklepem spożywczym.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.