Jeszcze w tym roku zakończą się prace związane z budową projektu Nautic Park. Nad Bałtykiem, w urokliwym i popularnym kurorcie Darłówko, spółka Proxin Investment realizuje siedmiokondygnacyjny budynek z 68 apartamentami o zróżnicowanym metrażu.

 

Nautic Park to przykład inwestycji gwarantującej to wszystko czego oczekujemy od nadmorskiego projektu. Lokalizacja w pierwszej linii brzegowej, nowoczesna, kameralna architektura, dbałość o każdy detal oraz szereg udogodnień dla mieszkańców są tymi czynnikami, który decydują o komforcie, ale też popularności i zainteresowaniu ze strony nabywców. Obecnie w ramach realizowanego projektu deweloper oferuje mieszkania 3-pokojowe do 56 do 85 mkw. Każdy lokal będzie posiadał ogródek, balkon bądź duży taras o powierzchni nawet 28 mkw. Powstanie również hala garażowa oraz boksy rowerowe. Dodatkowymi udogodnieniami przeznaczonymi wyłącznie dla mieszkańców Nautic Park będzie strefa relaksu, czyli basen zewnętrzny, siłownia, wygodne lobby, sauna fińska oraz łaźnia parowa. Klimatu inwestycji dodadzą z pewnością rosnące na działce kilkudziesięcioletnie drzewa. - Ostatnie tygodnie to zainteresowanie większymi, 3 - pokojowymi apartamentami. To w końcu idealna propozycja dla rodziny. To także możliwość zagospodarowanie jednego pokoju chociażby na pracę zdalną. W sprzedaży mamy jeszcze 10 takich lokali. – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment. Jak przystało na segment premium, wszystkie lokale będą wykończone pod klucz w jakości odpowiadającej tak prestiżowej inwestycji. Uzupełnieniem oferty są lokale usługowe na parterze. Warto zaznaczyć, że będą to jedyne takie powierzchnie w tej części Darłówka, a tym samym może tu funkcjonować mała piekarnia, gabinet kosmetyczny czy biuro lokalnego przewodnika turystycznego. Ceny dostępnych apartamentów rozpoczynają się od 13300 złotych brutto za mkw, a planowane zakończenie inwestycji to już IV kwartał bieżącego roku.

 

 

Obiekt Nautic Park powstaje we wschodniej części Darłówka. To spokojna, zalesiona okolica gwarantująca komfort wypoczynku. Pobliska plaża, latem pełna jest rozrywek dla najmłodszych. Wielką atrakcją miejscowości jest rozsuwany most zbudowany na rzece Wieprza, scalający Darłówko Wschodnie z Zachodnim. Kurort ten to także Park Wodny, zabytkowa latarnia, marina i port, z którego można dotrzeć tramwajem wodnym do Darłowa. Nie brakuje oczywiście urokliwej promenady, deptaka oraz bardzo licznych tras rowerowych.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Kod antyspamowy Odśwież

­