Inwestor, który podjął się odrestaurowania kamienicy przy ul. Sikorskiego 8, teraz z okazji jej 100. urodzin organizuje uroczystość. Świętować będą obecni i przyszli mieszkańcy, bowiem w sprzedaży pozostały jeszcze wolne lokale, a firma Inwestycje Hryniewicz.pl na ten dzień zaplanowała również Drzwi Otwarte.

 

28 września odbędzie się feta z okazji 100. rocznicy istnienia budynku przy ulicy Sikorskiego 8. To również okazja do poznania ewentualnych sąsiadów przez osoby zainteresowane kupnem mieszkania na poznańskiej Wildzie, ponieważ inwestor otwiera drzwi i zaprasza do wnętrza.

 

Drzwi Otwarte, które potrwają od godziny 15.00 do 18.00, to dobra okazja, by spotkać się ze specjalistą z biura sprzedaży, poznać szczegóły oferty, a także na własne oczy zobaczyć wildecką okolicę. – Odwiedzający Sikorskiego, z pewnością docenią lokalizację inwestycji, kompleksowość usług dostępnych na wyciągnięcie ręki oraz standard wykończenia części wspólnych, jak i podwyższony standard deweloperski – mówi Piotr Hryniewicz, właściciel Inwestycje Hryniewicz.pl.

 

Świętowanie urodzin rozpocznie się nieco wcześniej, od godziny 12.00. Wydarzenie przewiduje liczne atrakcje, między innymi toast szampanem, zamknięcie kapsuły czasu, fotobudkę, zawody z nagrodami, wspólne sadzenie roślin, pogawędki przy regionalnych specjałach. Wstęp jest otwarty i darmowy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­