Aby zaoszczędzić przestrzeń i zmniejszyć koszty, warto postawić na produkty niewielkich rozmiarów, które spełniają wiele funkcji. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy, którego panel czołowy wyposażony został w lustro. Grzejnik ma wyrafinowany wygląd, jego obudowę wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.


2 w 1

Do małych pomieszczeń należy szukać nie tylko produktów w niewielkich rozmiarach, ale również wielofunkcyjnych, które spełniają funkcje 2 (lub więcej) produktów. Dzięki nim zaoszczędzimy:

  • środki finansowe
  • przestrzeń.

Klasycznym przykładem rozwiązania typu „2 w 1”, które stosujemy w łazienkach od lat, jest wanna z parawanem. Dzięki temu rozwiązaniu korzystamy zarówno z funkcji wanny, jak i prysznica.


Mały grzejnik z lustrem

Dla miłośników urządzeń, które spełniają wiele funkcji, przeznaczony jest niewielki grzejnik łazienkowy Telia:

  1. Panel czołowy jego modelu Mirror wyposażony został w lustro. Dlatego jeśli zainstalujemy go w odpowiedniej odległości od umywalki - nie będziemy musieli kupować oddzielnie suszarki łazienkowej i lustra. Urządzenie to spełni funkcje obydwu tych produktów jednocześnie.
  2. Szerokość grzejnika wynosi zaledwie 31,8 cm, natomiast wysokość 57,9 cm i głębokość 11,2 cm. Dlatego bez problemu wpasuje się do małych łazienek i kuchni.

Urządzenie pozwala zaoszczędzić środki finansowe, jak i miejsce na ścianie, które może zostać wykorzystane np. na powieszenie szafki. Lustro nadaje grzejnikowi wyrafinowany wygląd, wpasuje się on szczególnie do minimalistycznych łazienek. Warto zaznaczyć, iż możemy kupić także grzejnik w wersji bez lustra.


Wentylator ogrzeje i wysuszy ręczniki

W Telia wbudowano wydajny i cichy wentylator, który zapewnia przyjemną dyfuzję ciepła. W połączeniu z elementem grzewczym znajdującym się w grzejniku bardzo szybko:

  • dogrzewa pomieszczenie
  • suszy ręczniki.

Pełna moc

Wykonanie tych zadań ułatwia funkcja Boost. Polega ona na pracy urządzenia z maksymalną mocą, przez okres 15 min, dzięki czemu następuje szybki wzrost temperatury. Następnie grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Funkcję uruchamiamy poprzez specjalny przycisk na wyświetlaczu.

 


Ramiona i haczyk na ręczniki, bieliznę, szlafrok

Ta suszarka łazienkowa z oferty Atlantic Polska posiada elementy, które ułatwią suszenie czy zachowanie porządku w łazience:

  • 2 ramiona wykonane ze stali nierdzewnej na ręczniki czy bieliznę
  • praktyczny, boczny haczyk (wieszak) do dowolnego wykorzystania - można np. powiesić na nim szlafrok.

Oszczędność energii

Urządzenie zapewnia do 25% oszczędności energii, dzięki:

1. Zintegrowanemu programowaniu.

Cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych. Do dyspozycji mamy programator, który umożliwia wybór programu dla każdego dnia tygodnia (wybór spośród 5 programów).

 

2. Funkcji wykrywania obecności.

Sensor ruchu w ogrzewanym pomieszczeniu automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do potrzeb użytkownika.


Sam dostosuje się do okoliczności

Dzięki sensorom ruchu i światła, system inteligentnego sterowania automatycznie reaguje na wszystkie zmiany otoczenia. Dlatego dostosowuje pracę grzejnika do nieprzewidzianych okoliczności jak np.:

  • wcześniejszy powrót z pracy
  • dłuższa nieobecność użytkowników.

Funkcja wietrzenie

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które wymagają dobrej wentylacji i częstego wietrzenia. O to, aby podczas wietrzenia nie dochodziło do strat energii - zadba funkcja wietrzenie. Sensor detekcji otwartego okna automatycznie zatrzyma pracę urządzenia na czas wietrzenia pomieszczenia.


Telia posiada moc 1800 W. Wersja Mirror z lustrem kosztuje 1 129 zł, natomiast bez lustra - 1 004 zł. Obudowę urządzenia wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­