Budowa osiedla Green Home w Zielone Górze dobiegła końca. Przy ulicy Suwalskiej powstały 64 mieszkania w ramach dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Mieszkańcy wprowadzą się do swoich nowych lokali jeszcze w tym roku. Deweloper, EBF Development rozpoczął przekazywanie kluczy, po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na użytkowane, w pierwszej części października.

 

EBF Development z sukcesem zakończył kolejną budowę kompleksu mieszkaniowego w Zielonej Górze, tym razem w malowniczej okolicy, wśród lasów co z pewnością zadowoliło każdego miłośnika zieleni. Inwestycja przy ulicy Suwalskiej dobiegła końca, zgodnie z przewidywanym harmonogramem, jeszcze we wrześniu. Deweloper uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie i rozpoczął procedury odbiorowe. – Przekazywanie kluczy nowym właścicielom trwa. Część z mieszkańców odebrała już mieszkania i rozpoczęła przygotowania do prac wykończeniowych – mów Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development. Łącznie w dwóch czterokondygnacyjnych, jednoklatkowych budynkach powstały 64 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Metraż wahał się od 43 do 67 mkw. Wszystkie z nich znalazły najemców. – Cieszymy się, z tak dużego zainteresowania naszymi projektami – w przypadku Green Home blisko 100% lokali zostało sprzedanych jeszcze przed zakończeniem budowy – dodaje Izabela Woźnica-Letka. Deweloper zadbał również komórki lokatorskie, garaże, a klatki schodowe wyposażył w cichobieżne windy. Nie zabrakło również elementów małej architektury, takich jak chodniki, zielone nasadzenia czy oświetlenie.

 

Do tej pory na osiedlu Green Home oddano cztery etapy. Powstało 10 budynków i już blisko 300 rodzin zyskało nowy wymarzony dom. – Duże zainteresowanie mieszkaniami przy Suwalskiej, zdecydowało o rozbudowie osiedla, stąd kontynuacja o kolejne dwa budynki. Mieszkania są zaprojektowane w funkcjonalny i ustawny sposób, co daje swobodę aranżacyjną, a dzięki temu lokale szybko znajdują nowych właścicieli. – podkreśla Izabela Woźnica-Letka.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­