Obecnie większość nowych mieszkań czy domów wyprzedaje się na etapie „dziury w ziemi”. Na rynku można jednak nadal znaleźć atrakcyjne oferty nieruchomości, gdzie termin odbioru jest na tyle bliski, że perspektywa przeprowadzki to kwestia tygodni a nie roku czy dwóch lat.

 

Bliski termin ukończenia budowy to jeden z argumentów mogących decydować o zakupie konkretnego miejsca do zamieszkania. Nie wszyscy chcą czekać rok albo dłużej na odbiór kluczy. I choć takie oferty stanowią obecnie mniejszość na rynku mieszkaniowym to nadal można znaleźć atrakcyjne nieruchomości, które są już gotowe, albo prace budowlane są na finiszu. Takim przykładem są domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Rodzinny Zakątek. Już niedługo gotowe będą dwa szeregowce po 10 domów każdy. – Kończymy prace związane z elewacją budynków oraz podjazdami przed domami. Wykonywane są również tarasy z kostki brukowej na ogródkach. Warto dodać, że niemal wszystkie domy wykończone są w podwyższonym standardzie deweloperskim. - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Zakup gotowego już domu oczywiście daje możliwość dokładnego obejrzenia nieruchomości, pierwszych przymiarek do układu pomieszczeń i tym samym planów ich aranżacji. – Wszystkim klientom zapewniamy dostęp do ostatnich dostępnych w sprzedaży domów z V etapu Rodzinnego Zakątka. To najlepszy sposób na realną ocenę wielkości pomieszczeń czy standardu wykończenia. – dodaje Maciej Bartczak. Poza kończącą się budową dwóch szeregowców z 20 domami, trwa realizacja kolejnych czterech szeregowców. Zgodnie z przyjętym harmonogramem powinny być one gotowe w 2022 roku. Łącznie w ramach V etapu powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej.

 

 

Deweloper KM Building oferuje dwa typy domów o powierzchni 74 i 92 mkw. Cena pierwszego wynosi 369 tys. zł brutto, natomiast drugiego uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 420 do 450 tys. zł brutto. Na parterze mieści się salon z aneksem kuchennym, toaleta, a także pomieszczenie gospodarcze. Z kolei na piętrze, łazienka i dwie lub trzy sypialnie w zależności od metrażu wybranego domu. Każdy z domów to również dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy mają zagwarantowany taras i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na powierzchnię mieszkalną o metrażu 22 - 27 mkw. Deweloper zadbał również o drogę dojazdową z kostki brukowej, powstały także dwa ogrodzone place zabaw. Funkcjonuje również sklep spożywczy. Inwestycja zlokalizowana jest w Błażejewie w gminie Kórnik, która zapewnia dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych, a także komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Ta spokojna oraz pełna lasów okolica jest miejscem dogodnym dla rodzin, które pragną zarówno odpocząć od miejskiego zgiełku, jak i spędzić aktywnie czas wśród przyrody.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.