Mieszkanie w budownictwie wielorodzinnym, blisko centrum miasta ma swoje zalety, nawet w porównaniu z domem na obrzeżach, mogącym kojarzyć się z dużą wygodą. Wybierając mieszkanie lub apartament powyżej 70 m kw., nabywca poczuje największą wygodę, nie tylko związaną z przestrzenią, ale też zabudową wielorodzinną, jak podziemny parking na auta, widok na miasto z tarasu, czy dostępność sklepów i usług.


Oferta mieszkaniowa cały czas się zmienia, co jest informacją pozytywną dla klienta poszukującego własnego domu lub mieszkania. - Na przedmieściach i w granicach miasta jest pełna rozpiętość dostępnych powierzchni, co daje możliwości optymalnej decyzji przy zakupie nieruchomości. Spójrzmy na inwestycję, którą aktualnie realizujemy, Enklawę Winogrady. Proponujemy mieszkania od 33 do 126 m kw., w tym właśnie przestronne apartamenty, dedykowane klientowi, który poszukuje czegoś wyjątkowego – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady w Poznaniu.


Aktualnie w sprzedaży są ustawne mieszkania 50 - 60 m kw., w których przy odpowiedniej aranżacji i zmianach lokatorskich będą dostępne dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka. Tego typu projekty cieszą się największą popularnością na rynku mieszkaniowym, natomiast coraz częściej nabywcy pytają o apartamenty o powierzchni 117 i 126 m kw. - Każdy projekt jest indywidualny, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Dzięki temu można przestrzeń dopasować idealnie dla wszystkich mieszkańców. Dodatkowo do każdego takiego apartamentu przynależy taras ponad 60 m kw. Takie przestrzenie w inwestycji blisko centrum to propozycja nieszablonowa, w cenie od 7900 zł brutto za m kw. - mówi Krystian Cebulski z Enklawy Winogrady. Większy metraż to więcej możliwości, udogodnień, np. balkon dla każdej sypialni, aż dwie łazienki, czy przestrzeń dzienna 50 m kw. To także poczucie absolutnego komfortu i niezależności. Na wygodę przyszłych mieszkańców przełożą się też wszelkie udogodnienia osiedlowe. Miejsca w podziemnej hali garażowej (przy apartamentach dostępne za symboliczną złotówkę), apartamentowe wykończenie części wspólnych wewnątrz każdego budynku mieszkalnego, czy dodatkowe nasadzenia drzew wokół inwestycji z pewnością ucieszą nabywców. Podobnie jak codzienny widok na miasto z tarasu, ponieważ najbardziej przestronne apartamenty są ulokowane na najwyższej kondygnacji.


Inwestycja powstaje u zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterska na poznańskich Winogradach. Stąd niedaleko do centrum, a pełne zaplecze handlowo-usługowe znajduje się tuż obok osiedla. Wystarczy kilkanaście minut, by dotrzeć do Parku Cytadela, atrakcyjnego w każdej porze roku. W kilka chwil dotrzemy też nad Jezioro Rusałka. - Oceniamy, że za kilka tygodni osiedle będzie gotowe. Wszystkie poważne etapy budowy zostały zakończone, w najbliższym czasie pozostały już tylko prace wykończeniowe. Nasza inwestycja nabiera ostatecznego kształtu, a poprzez prace terenowe wokół budynków, wszystko wygląda nowocześnie – informuje Krystian Cebulski. Pod koniec roku kalendarzowego rozpocznie się procedura związana z odbiorami technicznymi, a następnie przekazywanie kluczy. Jednocześnie nadal trwa sprzedaż mieszkań, choć około 80-85 procent z nich znalazło swoich nabywców.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.