Wiosną myśli wielu mieszkańców Poznania z pewnością wędrują w kierunku lasów, jezior… czy przydomowego ogrodu. Ofertę komfortowych domów z ogrodem przedstawia Sky Investments. Rodzinne Podolany to interesująca propozycja dla każdego, kto marzy o własnym kawałku zieleni w centrum miasta.

 

Deweloper w ramach III etapu inwestycji na Podolanach oferuje 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. Dogodne położenie – między Strzeszynem od północnego zachodu a centrum Poznania od południowego wschodu – sprawia, że mieszkańcy Rodzinnych Podolan mogą jednocześnie korzystać z uroków terenów zielonych, jak i tętniącego życiem serca miasta.

 

Niezaprzeczalnie atrakcyjna w nadchodzących ciepłych i słonecznych miesiącach okazuje się możliwość skorzystania z wygód prywatnego ogrodu. W naszej inwestycji nie tylko właściciele domów mają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. – W pierwszym etapie inwestycji powstały 24 mieszkania dwupoziomowe o powierzchniach około 76 – 79 mkw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok 18 mkw. każdy – mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments. – Tak duża, prywatna przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest unikatową cechą naszej inwestycji na Podolanach – dodaje.

 

Co oprócz ogrodu czy tarasu oferują Rodzinne Podolany? Przede wszystkim bliskość jezior – Rusałki i Strzeszyńskiego, do których dojechać można rowerem już w 15 minut. Otaczająca mieszkańców przyroda z pewnością poprawia jakość powietrza, ale jest również przestrzenią do wypoczynku lub i aktywnego spędzania czasu. Jeśli o rowerach mowa, to warto wspomnieć o infrastrukturze wokół Rodzinnych Podolan. – Rowerowa Mapa Poznania objęła również najbliższe sąsiedztwo ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest nasza inwestycja. Cieszy nas również fakt, że na ulicy Szarych Szeregów - tylko 500 m od osiedla - znajduje się stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego – podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka. W okolicy znaleźć można również liczne trasy biegowe.

 

Mieszkańcy korzystać będą mogli również z siłowni zewnętrznej, placu zabaw, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki – znajdujących się w pobliżu inwestycji. Istotna z punktu widzenia przyszłych mieszkańców jest również bliskość sklepów. Z zielonych i spokojnych Podolan szybko można również dotrzeć do centrum – z przystanku komunikacji miejskiej oddalonego jedynie 2 minuty pieszo od osiedla, lub samochodem – na Stary Rynek jedzie się 25 minut. Tej komfortowej okolicy towarzyszą nietuzinkowe wnętrza domów i mieszkań – dwupoziomowych i przestronnych, w układzie 4-pokojowym (z trzema sypialniami na piętrze).

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­