Domy o zabudowie bliźniaczej, na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu dostarczają wyciszenie we wnętrzach, dla przyszłych mieszkańców. Nowoczesna izolacja akustyczna schodów prefabrykowanych oraz wysokiej jakości materiały zapewniają komfort mieszkania.

 

Domy bliźniacze na Osiedlu Przy Jeziorach, to komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Do każdego przynależy duży ogród do 535 mkw., a przestrzeń domów od 109,4 do 112,2 mkw. może zostać zaaranżowana według indywidualnych potrzeb mieszkańców. Deweloper More Place proponuje układy pomieszczeń z 4 lub 5 pokojami, w tym z przestronnym salonem. Kuchnia może zostać zabudowana lub otwarta według preferencji. W domach znajdują się też dwie łazienki oraz dodatkowe pomieszczenia na garderobę i pralnię z suszarnią. Konstrukcja domów i elementów dodatkowych wewnątrz została tak zaprojektowana, by zapewnić odpowiednią izolację dźwięków, a tym samym wyciszenie.

 

Istotnym elementem jest izolacja akustyczna producenta Schöck. – Zastosowany przez nas system Schöck Tronsole, został idealnie dopasowany do konstrukcji schodów, w domach na Osiedlu Przy Jeziorach, pełniąc tak zwaną ich obudowę. Zapewnia to efektywną izolację akustyczną dla komfortu mieszkańców, zmniejszając poziom hałasu nawet o 28 decybeli w sąsiednim lokalu. – zaznacza Maciej Nowak z firmy Schöck. Co istotne, odgłos chodzenia po schodach nie roznosi się po domu. Ponadto, same schody zostały wykonane na specjalne zamówienie u producenta Lechma, pod idealnie dopasowane wymiary, metodą prefabrykatu z konstrukcji żelbetowej, która zapewnia wysoką trwałość oraz w odróżnieniu od schodów monolitycznych idealnie równe wymiary. Ich masywność również przyczynia się do izolowania dźwięków w domu. – Zależy nam na dostarczeniu wysokiego komfortu mieszkania na lata, w domach na Osiedla Przy Jeziorach, dlatego zadbaliśmy o odpowiednie wyciszenie wewnątrz oraz wysoką jakość użytych materiałów – mówi Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.

 

Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach mogą cieszyć się spokojem i ciszą nie tylko we wnętrzach swoich domów, ale także spędzając czas we własnym, przestronnym ogrodzie, czy spacerując po malowniczej okolicy. Osiedle znajduje się w północno zachodniej części Poznania, w rejonie Kiekrza. To idealne miejsce dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, blisko jezior i plaż. Położenie osiedla zapewnia także dogodne połączenia komunikacji miejskiej. Obok inwestycji znajduje się przystanek linii autobusowej nr 195, którą mieszkańcy mogą dojechać w okolice Sołacza, czy do pętli tramwajowej Ogrody.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­