EBF Development wprowadził do sprzedaży nowy projekt mieszkaniowy. Na terenie dzielnicy Wilda, przy ulicy Bergera powstanie 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Dostępne będą 134 mieszkania i apartamenty.

 

EBF Development to deweloper, który działa na rynku mieszkaniowym już od ponad 30 lat. Na terenie Poznania jest inwestorem systematycznie rozbudowywanego osiedla Reduta Nowe Podolany. We wrześniu bieżącego roku spółka wprowadziła do sprzedaży najnowszy projekt, czyli Apartamenty Bergera. Na poznańskiej Wildzie przy ulicy Gothilifa Bergera powstanie 7 - kondygnacyjny budynek składający się z 2 segmentów. Jego oryginalna i wyrazista bryła z zaskakującymi rozwiązaniami architektonicznymi idealnie uzupełni przestrzeń ulicy przy jednoczesnym zachowaniu spójności z charakterem wildeckiej zabudowy. Apartamenty Bergera będą liczyć 134 mieszkania i apartamenty o powierzchni od 33 do 131 mkw. W ofercie są zarówno kawalerki jak i lokale -2, -3, -4 i -5 pokojowe. W mieszkaniach na parterze pojawią się ogródki, a w pozostałych – balkony lub loggie. Dopełnieniem proponowanych lokali będą charakterystyczne dla architektury projektu przestronne tarasy o powierzchni nawet do 126 mkw. Nie zabraknie także dużych, panoramicznych przeszkleń gwarantujących doskonałe doświetlenie wnętrz. Pod budynkiem powstaną 2 hale garażowe, gdzie znajdzie się 155 miejsc postojowych, a ich liczbę uzupełni parking naziemny z 5 miejscami, w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji mieszkańców będą także cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. Ceny rozpoczynają się od 10.000 złotych brutto za mkw, a planowane zakończenie realizacji to grudzień 2023 roku.

 

Projekt zostanie zrealizowany na poznańskiej Wildzie przy ulicy Gothilifa Bergera. Wilda to tętniąca życiem dzielnica Poznania o utrwalonym historią i tradycją niepowtarzalnym klimacie. Słynie z pełnego warzyw i owoców rynku, urokliwych kawiarni i restauracji oraz częstych inicjatyw społecznych. Lokalizacja inwestycji pozwala na nieograniczony dostęp do licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych, dróg rowerowych, placówek dydaktycznych i zdrowotnych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Wilda jest idealnie skomunikowana nie tylko z centrum, ale też pozostałymi dzielnicami Poznania. Komunikacja miejska pozwala na dotarcie do praktycznie każdego zakątka miasta, a bliskość dworca PKP daje możliwość dalszych podróży.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu Klapka.pl. Redakcja portalu Klapka.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

­
Ciasteczka
Portal Klapka.pl używa ciasteczek i podobnych technologii w celu świadczenia usług. Korzystając z nich zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.