Liczne jeziora i urokliwe tereny zielone. Bogata infrastruktura oraz szybki i wygodny dojazd do Poznania. Pobiedziska mają czym kusić, a chętnych do zamieszkania w tej miejscowości nie brakuje.


W 2017 roku na terenie Pobiedzisk Agrobex zakończył budowę osiedla o nazwie Nowe Pobiedziska. Obecnie deweloper prowadzi realizację kolejnego projektu mieszkaniowego - Zielone Pobiedziska. Przy ulicy Kutrzeby powstanie pięć trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z 15 mieszkaniami każdy. Deweloper proponuje lokale dwu- i trzy- pokojowe o powierzchni od 40,7 do 57,7 mkw. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na piętrze przestronne balkony. Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych, powstanie także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców oraz elementy małej architektury. Realizacja inwestycji została podzielona na etapy. Jako pierwszy powstanie budynek B1, gdzie planowany termin ukończenia to już IV kwartał 2019 roku. Z kolei w I kwartale 2020 roku przewidziano oddanie budynku B2. Ceny rozpoczynają się od 4600 złotych brutto za m.kw. - Nasza wcześniejsza inwestycja w tej miejscowości pokazała, że klientami są zarówno mieszkańcy Pobiedzisk jak i Poznania. Jednym z argumentów jest z pewnością dogodny dojazd z Poznania zarówno starą drogą na Gniezno, jak i oddaną stosunkowo niedawno trasą S5. Popularna i praktyczna jest także podróż pociągiem – informuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

 

Miejscowość Pobiedziska zyskuje także nie tylko ze względu na dogodny dojazd, ale przede wszystkim urokliwe tereny w najbliższej okolicy. Niecałe 2 km od osiedla rozpoczyna się ciąg jezior, z których słynie ten rejon Wielkopolski. Nie brakuję także lasów, ścieżek pieszych czy tras rowerowych. To umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu, ale także pozwala odnaleźć ciszę i spokój, których tak brakuje przy inwestycjach w dużych metropoliach. Na dodatek dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa pozwala na komfort życia i realizację wszystkich potrzeb na miejscu. W pobliżu inwestycji Zielone Pobiedziska znajdują się apteki, restauracje, a także zespół szkół, przedszkole i obiekty sportowe.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­