Jakimi kryteriami kieruje się rodzina poszukująca wymarzonego domu? Oprócz atrakcyjnej ceny i przemyślanego projektu, ważna jest także lokalizacja, komunikacja z miastem a przede wszystkim bezpieczeństwo i spokój. W końcu komfort tkwi w szczegółach.

 

Wśród czynników związanych z wyborem wymarzonego domu z pewnością należy wymienić lokalizację, dogodną komunikację, zieleń, a przede wszystkim funkcjonalność i powierzchnię lokalu. Dlatego Sky Investments projektując osiedle Rodzinne Podolany przyłożył tak dużą wagę do użyteczności i estetyki budynków. – Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 12 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 76 oraz 79 mkw. - informuje Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Na parterze każdego lokalu, bez względu na wybrany metraż, zaprojektowano przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Aż trzy sypialnie i łazienka stworzą piętro. –Ponadto każdy dom będzie posiadać poddasze o powierzchni około 11 mkw., na których można zaaranżować schowek na zabawki czy narzędzia oraz taras na dachu do 20 mkw. – dodaje.

 

Z myślą o wygodzie mieszkańców inwestor przed każdym domem zaplanował miejsce postojowe oraz teren zielony. – Na osiedlu pojawią się także elementy małej architektury: drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer, które będzie doskonałym miejscem na wspólne spotkania sąsiadów – mówi Agnieszka Jałoszyńska. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy dojazdowej – Heleny Rzepeckiej.

 

Lokalizacja osiedla to opcja korzystna zarówno dla aktywnych rodzin, jak i tych szukających ucieczki od szumu i zgiełku miasta, ponieważ projekt jest realizowany w spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni. – Przykładowo już w kilka minut, możemy dotrzeć nad Rusałkę lub Jezioro Strzeszyńskie – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. Najbliższa okolica Heleny Rzepeckiej oferuje również liczne możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. W odległości kilkunastu minut drogi pieszo znajdują się placówki edukacyjne, tak ważna dla rodzin z dziećmi oraz bogate zaplecze usługowo – handlowe. Położenie inwestycji pozwala także na szybki dojazd do centrum Poznania, między innymi komunikacją miejską - Wystarczą tylko dwie minuty spaceru, aby skorzystać z przystanku autobusowego i udać się do samego serca miasta – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. Warto nadmienić, że Podolany to również gwarancja doskonałej komunikacji z innymi trasami regionu. Niedaleko znajduje się trasa nr 92, z której można łatwo wjechać na trasę S11, czy autostradę A2.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­