Czwarty etap inwestycji Green Home w Zielonej Górze nabiera kształtów. Generalny Wykonawca zakończył prace w hali garażowej a obecnie stawiane są mury parteru. Na kameralny projekt składają się 2 czterokondygnacyjne, jednoklatkowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 64 mieszkania. Zakończenie budowy zaplanowano na jesień 2020 roku.

 

Inwestycja od EBF Development jest realizowana przy ul. Suwalskiej (w pobliżu Szosy Kisielińskiej) – modnej części Zielonej Góry. Malownicza okolica, oferuje liczne tereny zielone, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika przyrody, spokoju oraz aktywnego wypoczynku. Dodatkowo dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta jeszcze bardziej podnosi komfort obecnych oraz przyszłych mieszkańców osiedla. Na uwagę zasługują również aranżacje części wspólnych.

 

W nowym etapie, dostępne są mieszkania trzypokojowe z aneksem kuchennym lub wydzieloną kuchnią. Powierzchnia lokali w budynkach nr 19 i 21 waha się od 59,53 do 67,95 mkw. Każdy budynek wyposażymy w windę oraz podziemną halę garażową. – Warto również dodać, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.

 

Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem deweloper odda budynek w ręce mieszkańców w jesienią 2020 roku. Aktualnie Generalny Wykonawca zakończył już prace nad halą garażową oraz piwnicą i wykonuje ściany nośne parteru. Z końcem wakacji rozpocznie prace nad kolejnymi kondygnacjami.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­