Sikorskiego 8 w połowie sprzedana

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Sikorskiego 8 na poznańskiej Wildzie w ponad 50% została oddana w ręce nowych mieszkańców. W ramach projektu przygotowano 19 mieszkań oraz dwa lokale usługowe na parterze. W odrestaurowanej, ponad 100-letniej, kamienicy dostępne są mieszkania w stanie deweloperskim, o podwyższonym standardzie oraz wykończone pod klucz.

 

Inwestycje Hryniewicz.pl to firma, która podjęła się odrestaurowania kamienicy na poznańskiej Wildzie, przy ulicy Sikorskiego 8. W projekcie znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 26 do 54 mkw. Są to kawalerki oraz dwupokojowe powierzchnie. Inwestor na trzecim piętrze przygotował mieszkania w stanie deweloperskim, zaś na dwóch niższych i parterze o podwyższonym standardzie. Te lokale zostały całkowicie wyremontowane i przygotowane do zamieszkania. Posiadaj w pełni wykończone łazienki, mają wymienione instalacje, pomalowane ściany i przygotowane podłogi. Atutem są również sporządzone projekty kuchni. – Zadbaliśmy o zróżnicowaną ofertę. Posiadamy mieszkania w różnym stopniu wykończenia, co oznacza, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zainteresowanie inwestycją potwierdzają wyniki sprzedażowe – mamy już ponad 50% sprzedanych mieszkań – mówi Piotr Hryniewicz z firmy Inwestycje Hryniewicz.pl. Co istotne, do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, za którą nie trzeba dodatkowo dopłacać, jest ona darmowa. Podobnie z miejscem postojowym. Sikorskiego 8 posiada wewnętrzny dziedziniec, na którym zaaranżowano miejsca postojowe dostępne wyłącznie dla przyszłych mieszkańców. Wjazd na niego jest możliwy wyłącznie przy otwarciu bramy sterowanej pilotem.

 

Lokalizacja Sikorskiego 8, w sercu tętniącej życiem Wildy, to z pewnością duży atut inwestycji. Położona niedaleko ulicy 28 czerwca 1954 r. oraz ulicy Przemysłowej, mieści się o krok od ścisłego centrum – serca Poznania – Starego Rynku. Bliskość przedszkola, szkół i uczelni wyższych decyduje, że miejsce wybiera wiele młodych rodzin czy studentów. Ponadto, okolica zapewnia również dogodny dostęp do przychodni, aptek, poczty, restauracji, innych punktów usługowych, jak i terenów zielonych i rekreacyjnych, np. świetnie zagospodarowany park Jana Pawła II.

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież