Zakończyła się realizacja inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Sikorskiego 8 w Poznaniu. W sercu Wildy marka Nieruchomości Hryniewicz.pl odrestaurowała ponad 100-letnią kamienicę, w której zaaranżowano 19 mieszkań – częściowo dostępnych w stanie deweloperskim, częściowo wykończonych pod klucz. W ramach projektu przygotowano również dwa lokale usługowe na parterze.

 

Kamienica przy ulicy Sikorskiego 8 na poznańskiej Wildzie to projekt z duszą (ponad 100-letnią duszą), którego odrestaurowania podjęła się marka Nieruchomości Hryniewicz.pl. W ramach inwestycji powstało 19 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Metraż mieszkań waha się między 26 a 54 mkw. Są to kawalerki oraz dwupokojowe powierzchnie.Część z nich została wykończona pod klucz, natomiast pozostałe lokale dostępne są w podwyższonym standardzie deweloperskim. – Parter, pierwsze i drugie piętro to całkowicie wyremontowane, przygotowane do zamieszkania powierzchnie - posiadają w pełni wykończone łazienki, sporządzone projekty kuchni oraz wymienione wszystkie instalacje. Trzecie piętro to podwyższony stan deweloperski – mówi Piotr Hryniewicz, właściciel marki Nieruchomości Hryniewicz.pl. Do każdego mieszkania przypisana jest, wpisana w cenę, komórka lokatorska. Atutem inwestycji jest wewnętrzny dziedziniec, na którym zaaranżowano miejsca postojowe dostępne wyłącznie dla przyszłych mieszkańców, bowiem wjazd na niego jest zamknięty, możliwy przy otwarciu bramy sterowanej pilotem.

 

Lokalizacja Sikorskiego 8 to jeden z wielu atutów projektu. Inwestycja położona jest w pobliżu ulicy 28 czerwca 1956 r oraz Przemysłowej, o krok od ścisłego centrum miasta. Położenie docenią z pewnością rodziny i studenci, ponieważ na wyciągnięcie ręki znajdują się przedszkola, szkoły oraz uczelnie. Okolica zapewnia również dogodny dostęp do przychodni, aptek, poczty, restauracji, innych punktów usługowych czy terenów zielonych i rekreacyjnych, np. świetnie zagospodarowany park Jana Pawła II.

 

Firma w sprzedaży posiada jeszcze dwa inne projekty. Przy ulicy Pałacowej 2 w Dąbrówce Nieruchomości Hryniewicz.pl zainteresowanym proponuje 12 mieszkań o metrażach od 30 do 95 mkw. Dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe, w tym trzy dwupoziomowe apartamenty. Lokale na parterze posiadają ogródki ogrodzone drewnianymi parkanami, zaś wyższe kondygnacje – balkony lub przestronne tarasy. Druga inwestycja to Willa Racławicka zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie. Przy ulicy Racławickiej 78 powstał kameralny, nowoczesny budynek z czterema mieszkaniami. Dwa lokale zaprojektowane na parterze to 75-metrowe powierzchnie z tarasami i ogrodami, a kolejne dwa to dwupoziomowe apartamenty z balkonami o powierzchni 131 mkw każdy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak