Reduta Nowe Podolany w rozbudowie

Deweloper EBF Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Reduta Nowe Podolany zlokalizowanej przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu. W ramach ósmego budynku, powstanie 80 mieszkań o powierzchni od 42 do 85 mkw. Finalizacja projektu planowana jest na koniec II kwartału 2020 roku.

 

Łagodna i słoneczna jesień sprzyjają intensywnym pracom na placu budowy Reduty Nowe Podolany. Praca wre. EBF Developer wprowadził właśnie do sprzedaży kolejne mieszkania. W ramach ósmego budynku przy ul. Jasielskiej powstanie 80 mieszkań o powierzchni od 42 do 85 mkw. – Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dostępne są zarówno dwu-, trzy-, cztero-, a nawet pięciopokojowe mieszkania. Dodatkowo klienci mają możliwość aranżacji powierzchni – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Z myślą o potrzebach klientów zaplanowano również komórki lokatorskie. Ponadto, nie zabraknie również elementów małej architektury, czyli chodników, drogi wewnętrznej i oświetlenia. Każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę z sygnalizacją głosową. Dla zmotoryzowanych przewidziano zarówno naziemne miejsca postojowe, jak i podziemną halę garażową. Cena, jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy wynosi 5 950 zł brutto.

 

Lokalizacja osiedla to opcja korzystna zarówno dla aktywnych, jak i osób szukających ucieczki od szumu i zgiełku miasta. Inwestycja powstaje wokół niskiej zabudowy i terenów zielonych. W pobliżu znajdują się trasy rowerowe, a nad Jezioro Rusałka, można dotrzeć w 11 min jazdy rowerem. Wygodę zapewni także zaplecze usługowo-handlowe, znajdujące się 7 min od inwestycji oraz przystanek autobusowy. Wychodząc naprzeciw powiększającemu się gronu mieszkańców deweloper wybudował dwa place zabaw z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. – Wielu naszych klientów to młode rodziny z dziećmi. Dlatego najmłodszym mieszkańcom zapewniliśmy bezpieczne miejsce do codziennej zabawy, a rodzicom daliśmy w ten sposób przestrzeń do nawiązywania sąsiedzkich przyjaźni - mówi Agata Nowaczyk.

 

Osiedle systematycznie wzbogaca się o nowych lokatorów. - W wakacje klucze do wymarzonych M odebrali nabywcy lokali z szóstego budynku, a w przyszłym roku rozpoczniemy przekazywanie kluczy również mieszkańcom budynku numer siedem - informuje Agata Nowaczyk. Obecnie przy ul. Jasielskiej trwają prace drogowe, montaż balustrad oraz malowanie klatek schodowych. – Metraż dostępnych lokali waha się od 47 do 83 mkw. – dodaje Agata Nowaczyk.

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież