Dostępne są grzejniki łazienkowe, które ogrzewają za pomocą grzałki, oleistego płynu grzewczego, ale można je także podłączyć do instalacji C.O. Dzięki wentylatorowi, pracy z pełną mocą oraz obrotowej konstrukcji, w krótkim czasie zapewnią ciepło w łazience, jak i wysuszą ręczniki.


Rodzaje ogrzewania

W grzejnikach z serii Nefertiti zastosowano:

1. Grzałkę nurkową ze stali inox.

2. Fluid, czyli oleisty płyn grzewczy wewnątrz urządzenia, który przewodzi ciepło.

3. Model Mixt można podłączyć hydraulicznie do instalacji C.O., która zasilana jest kotłem lub innym urządzeniem (kominek czy pompa ciepła).


Wentylator z filtrem

Urządzenia posiadają wydajny i cichy wentylator o mocy 1000W, który podnosi temperaturę łazienki o 2-4 st. C. w kilka minut. Aby poprawić jakość powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu, wbudowano w niego siatkowy filtr cząsteczek stałych, wielorazowego użytku.


Praca z maksymalną mocą

Grzejniki z oferty Atlantic Polska mogą pracować z maksymalną mocą w czasie od 10 minut do 2 godzin, a następnie samoczynnie powracają do normalnego cyklu pracy. Możemy skorzystać z funkcji, która automatycznie co 24 godziny, załącza tryb pracy z pełną mocą, na okres 2 godzin.


Umożliwia to szybkie:

1. Przygotowanie łazienki do kąpieli/prysznica.

Nie ma nic lepszego podczas mroźnych dni niż kąpiel lub prysznic, w ciepłej łazience. Dzięki temu nie tylko myjemy się, ale również relaksujemy i odprężamy.

2. Wysuszenie ręczników.

Funkcja, która pozwala na intensywne suszenie ręczników i bielizny, m.in. każdego dnia tygodnia o tej samej porze.


Tryb prysznic

Podczas pracy w trybie Prysznic, grzejnik łazienkowy najpierw podgrzewa ręczniki, później ogrzewa pomieszczenie, a na końcu suszy ręczniki.


Wieszaki na ręczniki

Do dyspozycji mamy także 2 dekoracyjne wieszaki, które łączą estetykę urządzenia z jego funkcjonalnością i komfortem. Umożliwiają wygodne i łatwe suszenie ręczników kąpielowych lub drobnej bielizny.


Obrotowa konstrukcja

Obrotowa konstrukcja modelu Pivot zwiększa komfort użytkowania, gdyż kąt otwarcia 180 st. zapewnia bardziej wydajną pracę. Pozwala to na dużą swobodę w suszeniu ręczników, bielizny, a także innych elementów odzieży.


Wietrzenie bez strat energii

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym ze względu na wilgoć, wietrzy się szczególnie często. Dlatego urządzenie posiada czujnik otwartego okna, który automatycznie zatrzymuje jego pracę na czas wietrzenia pomieszczenia. Dzięki temu oszczędzamy energię, a co za tym idzie nasze wydatki.


Sterowanie aplikacją w telefonie

Grzejnikami z serii Nefertiti sterować można nie tylko za pomocą programatora naściennego i pilota, ale również telefonem czy tabletem. Dzięki aplikacji można zarządzać ich pracą z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dlatego na bieżąco śledzimy zużycie energii i oszczędzamy na ogrzewaniu.


W zależności od mocy, możemy kupić grzejniki od 500W do 2000W. Natomiast ich ceny wynoszą od 848 zł do 2 740 zł. Modele Mixt i Initial są w białym kolorze, natomiast Pivot w antracytowym.


Więcej informacji https://www.atlantic-polska.pl/?s=nefertiti

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­