Ulica Cyniowa w Tulcach wzbogaciła się o 23 domy w zabudowie szeregowej. Na realizowanym przez firmę Kos-Dom pierwszym etapie Osiedla Ziołowego trwają odbiory. Mieszkańcy wprowadzają się do dwupoziomowych domów o metrażu 112,34 lub 114 mkw z przestronnym ogródkiem oraz miejscem postojowym lub garażem. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilka domów.

 

Realizacja projektu przy ulicy Cyniowej rozpoczęła się w 2018 roku. Obecnie prace związane z zakończeniem budowy są na etapie końcowym, ale już teraz pierwsi właściciele odbierają klucze do własnych czterech kątów. – Proces odbioru domów cały czas trwa. Niektórzy z naszych klientów już rozpoczęli prace wykończeniowe w swoich lokalach – mówi Jan Kaczmarek, przedstawiciel firmy Kos-Dom. W sprzedaży są jeszcze domy o metrażu 112,34 z garażem oraz ogrodem.

 

W ramach I etapu Osiedla Ziołowego wybudowano 8 domów szeregowych, dostępnych w dwóch metrażach – 112,34 oraz 114 mkw. Powstałe domy jednorodzinne posiadają własne ogródki oraz miejsca postojowe lub garaże. Domy zaprojektowano w funkcjonalny sposób tak, by zapewniły wygodę wszystkim domownikom. Segmenty typu C o powierzchni 114 mkw na parterze posiadają niezależną kuchnię, salon, przedsionek z garderobą i łazienką, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę. Natomiast domy typu B o metrażu 112,34 mkw składają się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz z przedpokoju z toaletą i szafą wnękową, Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie, funkcjonalna garderoba oraz duża łazienka. Warto też zaznaczyć, że każdy dom typu B posiada garaż. Osiedle Ziołowe to inwestycja, która wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Ramy okien, rolety zewnętrzne, jak i bramy garażowe są w jednakowym kolorze drewna, by całość estetycznie ze sobą współgrała.

 

Ponadto na korzyść Osiedla Ziołowego przemawia fakt, iż każdy budynek znajduje się na oddzielnej działce, co oznacza, że nabywcy dysponują pełną własnością zakupionej nieruchomości i nie ponoszą żadnych kosztów związanych z utrzymaniem części wspólnych w ramach wspólnoty.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­