Już w najbliższy weekend - 6 kwietnia odbędą się „Drzwi Otwarte” na osiedlu 4 pory roku w Gowarzewie. Potencjalni klienci w godzinach 1000 - 1600 będą mogli zobaczyć, na jakim stopniu zaawansowania jest budowa oraz wybrać własny dom.

 

Osiedle 4 pory roku to oferta skierowana dla wszystkich, którzy szukają domu w zacisznej okolicy z jednoczesną możliwością szybkiego dojazdu do Swarzędza czy Poznania. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zimowej w otoczeniu licznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

 

Obecnie oferta dewelopera składa się z dwunastu domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej o powierzchni – 88,18 oraz 89,25 mkw. z ogrodami do 125 mkw. Każdy lokal będzie również posiadać miejsca postojowe. Dla wygody mieszkańców powstaną drogi wewnętrzne oraz plac zabaw. Inwestor planuje zakończenie budowy I etapu na przełomie III i IV kwartału 2019 roku.

 

Chcąc dowiedzieć się więcej o inwestycji oraz skorzystać z oferty promocyjnej, wystarczy przyjechać w najbliższy weekend na teren inwestycji w godzinach 10 – 16. Na miejscu będzie można osobiście obejrzeć większość domów oraz napić się aromatycznej kawy, która z pewnością wprowadzi odwiedzających w klimat jaki będzie panować na osiedlu. Dodatkowo dla odwiedzających zaplanowano specjalny rabat - Przy rezerwacji (i zakupie) domu, klienci otrzymają w cenie rolety zewnętrzne, zintegrowane z oknami, wyposażone w automatykę pozwalającą sterować roletami za pomocą pilota lub sterownika naścienego – informuje Monika Tomaszkiewicz.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­