Grupa Inwest wzmacnia swoją działalność deweloperską w Poznaniu. Wystartowała sprzedaż nowego budynku wielorodzinnego na poznańskich Naramowicach. Budowane przy ulicy Karpiej osiedle Harmonia+ Karpia 27 wzbogaci się o kolejny etap, w ramach którego powstanie 85 mieszkań. Ponadto deweloper realizuje także projekt Nova Łacina.


Harmonia+ Karpia 27 to inwestycja prowadzona przez Grupę Inwest. Powstający projekt łącznie składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków z podziemną halą garażową oraz naziemnym parkingiem. Aktualnie do sprzedaży trafił budynek B, w którym zaaranżowano 85 lokali, od 38 do 74 mkw. Do mieszkań znajdujących się na parterze przypisano przestronne ogródki. Natomiast lokale usytuowane na piętrach będą posiadały odpowiednio: taras lub balkon. Budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny w budynku B rozpoczynają się od 5 459 zł brutto za mkw. Przewidywany termin zakończenia projektu i przekazania kluczy mieszkańcom to II połowa 2020 roku.


Deweloper, Grupa Inwest zadba o  drogi wewnętrzne, parkingi, chodniki i oświetlenie na osiedlu. Zostanie wysiana trawa i pojawią się zielone nasadzenia. – Bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców jest dla nas bardzo istotne, dlatego na osiedlu pojawi się monitoring. Przewidzieliśmy przestrzeń na plac zabaw dla maluchów – podkreśla Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest. Osiedle Harmonia+ Karpia 27 jest położone o krok od terenów zielonych. Okolica zapewnia dostęp do przedszkoli, szkół, przychodni, aptek czy punktów usługowo-handlowych. Przystanki autobusowe to bezpieczny dojazd w każdą część miasta, a planowana realizacja linii tramwajowej dodatkowo usprawni komunikację.


Drugim projektem mieszkaniowym w Poznaniu, realizowanym przez Grupę Inwest, jest Nova Łacina przy ul. Niemena 5, blisko Jeziora Maltańskiego i Wartostrady. Osiedle, które zostało zaprezentowane premierowo podczas marcowych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, będzie liczyć łącznie 110 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 110 mkw. Sześciokondygnacyjny budynek zostanie wyposażony w windę, lokale handlowo-usługowe na parterze i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Zaplanowano też miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w dwupoziomowej hali garażowej. Na zakupy przyszli mieszkańcy będą mogli udać się choćby do Galerii Posnania, oddalonej 200 m od inwestycji. Obok są przystanki komunikacji miejskiej. – To jedna z najlepszych lokalizacji do zamieszkania w obrębie Poznania, łącząca w sobie wszystkie elementy, dzięki którym czujemy wygodę na co dzień – podsumowuje Mateusz Glema, przedstawiciel Grupy Inwest. Ceny rozpoczynają się od 6 300 zł brutto za mkw. Przewidywany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2020 roku.


Budowa dwóch osiedli w różnych lokalizacjach oznacza, że deweloper jednocześnie trafia do szerszego grona klientów, mocno stawiając na Poznań. Inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i takich, którzy kupują z myślą o inwestycji. W przypadku osiedla Harmonia+ Karpia 27 w budynku 40% procent z wszystkich lokali znalazło swoich nabywców. W inwestycji Nova Łacina jest to 26% procent mieszkań. Deweloper Grupa Inwest ma już w planach kolejne inwestycje na terenie Poznania.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­