Wybierając nowe mieszkanie od dewelopera, nie tylko możemy je urządzić od początku do końca „po swojemu”, ale też poznajemy udogodnienia osiedlowe, o których jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu nikt nawet nie marzył. Co oprócz lokalu mieszkalnego, dodatkowo proponują deweloperzy?


Rynek pierwotny, który rozwija się w stolicy Wielkopolski i na obrzeżach bardzo szybko, oferuje szeroki wybór nowych mieszkań, czy domów. Możemy postawić na przestrzeń, spokój i przyrodę przedmieść, czy komfort najlepszych lokalizacji osiedli w granicach miasta. Kiedy już zdecydujemy się na ulubione miejsce i konkretny metraż, może okazać się, że… w okolicy swoje osiedla buduje dwóch deweloperów. Jak wybrać idealnie dla siebie i swoich najbliższych? Zwróćmy uwagę na podejście do klienta i dodatkowe atuty inwestycji.

 

– Naszym zdaniem duże znaczenie ma typ zabudowy. Warto sprawdzić ilość kondygnacji w budynku, ponieważ o wiele lepiej mieszka się w kameralnym osiedlu. Ten element może przeważyć na korzyść dewelopera, podobnie, jak liczne udogodnienia – zauważa Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.


Aktualnie deweloper rozwija inwestycję Enklawa Winogrady, zlokalizowaną u zbiegu ulic: Pasterskiej i Czarnej Roli. Powstanie tutaj 120 lokali, w trzech budynkach wielorodzinnych. Najwyższy z nich będzie miał pięć kondygnacji. Inwestor zadba o komfort, przygotowując 134 miejsca parkingowe w podziemnych halach garażowych i 58 miejsc naziemnych. Powstaną aż trzy rowerownie, dziedziniec będący miejscem spotkań mieszkańców, mała architektura, a także plac zabaw zlokalizowany w spokojnym miejscu inwestycji. Całość uzupełni 113 drzew formowanych, nasadzonych w otoczeniu osiedla. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2020.


Warto postawić na udogodnienia i jakość

W dobie dużej konkurencji, deweloper chcąc przekonać do siebie klienta, stawia nie tylko na wiele nowoczesnych udogodnień, ale podkreśla także jakość wykonania. – W naszej opinii powinno to dotyczyć zarówno mieszkań, jak i całego osiedla. Z takim założeniem realizujemy inwestycję Enklawa Winogrady - podkreśla Krystian Cebulski. Deweloper stawia na elegancję części wspólnych wewnątrz każdego z budynków. – Poszczególne elementy, jak na przykład podłoga, będą nawiązywać do stylu loftowego – dodaje przedstawiciel Enklawy Winogrady. Podsumowując, wszystkie te czynniki mogą mieć wpływ na ostateczną decyzję klienta, a przede wszystkim sprawią, że będzie żyło się przyjemnie.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­