Sikorskiego 8 na Wildzie, Willa Racławicka na Grunwaldzie i Pałacowa 2 w podpoznańkiej Dąbrówce zrealizowane. Prawomocne pozwolenia na użytkowanie w rękach Inwestycji Hryniewicz.pl, co oznacza, że pierwsi właściciele otrzymali już klucze do własnych M.


Kamienica z ponad 100-letnią duszą to projekt realizowany na poznańskiej Wildzie. Odrestaurowania Sikorskiego 8 podjęła się firma Inwestycje Hryniewicz.pl. W ramach podjętych działań, inwestor w ręce mieszkańców oddał 19 mieszkań oraz dwa lokale usługowe. Przygotował też komórki lokatorskie (przypisane do lokali) oraz wewnętrzny dziedziniec, na którym można przygotować miejsca postojowe (dostępne wyłącznie dla lokatów, bowiem wjazd na niego jest zamknięty, możliwy przy otwarciu bramy sterowanej pilotem), wszystko w jednej cenie, bez dodatkowych opłat. Metraż mieszkań oscyluje między 26 a 54 mkw. Zaaranżowano zarówno kawalerki, jak i dwupokojowe lokale. W ofercie znajdują się powierzchnie wykończone pod klucz oraz o podwyższonym standardzie deweloperskim. Parter, pierwsze i drugie piętro to całkowicie wyremontowane, przygotowane do zamieszkania powierzchnie - posiadają w pełni wykończone łazienki, sporządzone projekty kuchni oraz wymienione wszystkie instalacje. Trzecie piętro to podwyższony stan deweloperski. Inwestor zadbał również o części wspólne: estatycznie wykończył klatki schodowe oraz wewnętrzny dziedziniec.

 

Drugi projekt Inwestycji Hryniewicz.pl – Willa Racławicka – utrzymany został w kameralnej konwencji. W budynku zlokalizowanym przy ul. Racławickiej 78 mieszczą się cztery lokale o zróżnicowanej powierzchni. Dwa mniejsze mieszania, o metrażu 75 mkw, znajdują się na parterze budynku. Każde z nich wyposażone jest w trzy pokoje, garderobę, łazienkę, aneks kuchenny oraz tarasy i ogródek. Dwa większe, dwupoziomowe lokale, o powierzchni 141 mkw, posiadają sześć pokoi, garderobę, po dwie łazienki, aneksy kuchenne oraz tarasy i balkony. Wśród atutów Willi Racławickiej warto wskazać duże przeszklenia zapewniające maksymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a także funkcjonalne rozplanowanie powierzchni pozwalające na podzielenie przestrzeni na mniejsze niezależne mieszkania lub mikrokawalerki. – To rozwiązanie idealne dla inwestorów. Istnieje bowiem możliwość wydzielenia mieszkań inwestycyjnych pod najem. Można więc dokonać podziału trzypokojowych lokali na dwa dwupokojowe mieszkania z osobnymi wejściami. Natomiast 141-metrowe powierzchnie dają się zaaranżować na dwa lub cztery osobne mieszkania, każdy w własnym balkonem lub tarasem – mówi Piotr Hryniewicz z Inwestycje Hryniewicz.pl.

 

Firma zakończyła też realizację podpoznańskiej inwestycji. Pałacowa 2 w Dąbrówce to budynek, w ramach którego powstało 12 mieszkań, 4 garaże oraz miejsca postojowe. Powierzchnia lokali waha się od 30 do 95 mkw. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogródki, które dla wygody mieszkańców ogrodzono drewnianymi parkanami. Zaś lokale usytuowane na I piętrze – balkony, a na II piętrze – przestronne tarasy. Nie zabrakło również estetycznego wykonania elementów małej architektury.

 

Inwestor zdradza, że właśnie rozpoczął kolejną inwestycję, tym razem w sercu Poznania, na modnych Jeżycach.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­