Wybierając dom, kupujący zwracają uwagę na atrakcyjność nieruchomości, a o tej decydują trzy czynniki: lokalizacja, wysoki standard wykonania i funkcjonalność zaaranżowanej przestrzeni. Osiedle Ziołowe łączy w sobie te cechy, udowadniając, że podpoznańskie Tulce to dobre miejsce na własne cztery kąty. Dogodna komunikacja z Poznaniem, tereny rekreacyjne, dobre zaplecze edukacyjne i usługowo-handlowe to tylko niektóre atuty inwestycji.


Przedmieścia to tereny niezmiennie modne. Coraz więcej młodych rodzin, zamiast mieszkania w centrum miasta, wybiera kupno domu pod Poznaniem, bowiem zwykle zyskują większy metraż i własny ogród. A to atuty nie do przecenienia. Kos-Dom realizujący Osiedle Ziołowe w podpoznańskich Tulcach proponuje łącznie, w ramach I i II etapu 23 domy w zabudowie szeregowej, w dwóch wariantach architektonicznych. W segmencie typu B, o powierzchni 112,34 mkw, na parterze zaaranżowano przestronny salon z aneksem kuchennym, toaletą i garażem, zaś na piętrze trzy sypialnie, garderobę oraz dużą łazienkę. Segment typu C o metrażu 114,01 mkw zawiera na parterze przestronny salon, oddzielną kuchnię doświetloną oknem, przedsionek z garderobą i łazienkę, a na piętrze cztery sypialnie oraz łazienkę. Do każdego typu domów przynależą własne ogródki – od 75 do 260 mkw. – Dbamy o komfort naszych mieszkańców, dlatego przygotowane przez nas projekty dają sporą swobodę aranżacyjną – podkreśla Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom.

 

Wśród czynników decydujących o wyborze konkretnej lokalizacji z pewnością wymienić należy zagospodarowanie otoczenia oraz dogodną komunikację. Okolica osiedla ma znaczący wpływ na atrakcyjność domu i wygodę jego przyszłych mieszkańców. Poza tak istotnymi kwestiami, jak jakość wykonania, kluczowa jest również bliskość terenów zielonych, dających możliwość wypoczynku, czy aktywnego spędzenia wolnego czasu. – Nasi klienci, którzy wybiorą Osiedle Ziołowe, mogą poczuć na własnej skórze spokój przedmieść oraz cieszyć się sporą przestrzenią, jaką daje niska zabudowa jednorodzinna – zaznacza Jan Kaczmarek z firmy Kos Dom.

 

W Tulcach, przy Osiedlu Ziołowym, natura jest na wyciągnięcie ręki. Tuż obok mieszczą się tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe czy spacerowe. Dostępna jest dobra infrastruktura drogowa i komunikacja podmiejska. Droga autem do granic Poznania zajmuje 5 minut, do centrum Franowa zaledwie 10 minut, a do ronda Rataje blisko 15 minut. Łatwo dotrzeć też do autostrady A2 i drogi ekspresowej S5. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe 431, 432, 435. W kilka minut spacerem można dotrzeć do przedszkola czy szkoły podstawowej, co dla rodzin z dziećmi jest bardzo istotne. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość punktów handlowo-usługowych, w których załatwić można wszystkie bieżące sprawy życia codziennego.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­