Zgodnie z danymi statystycznymi dla kupujących to lokalizacja nieruchomości odgrywa kluczową rolę. Zaraz za nią znajdują się cena oraz standard wykonania. Biorąc pod uwagę te czynniki grupa Quadro Development wprowadziła do sprzedaży nowy projekt – Piątkowską 103 na poznańskich Winiarach.

 

Winiary to region Poznania bardzo dobrze skomunikowany, posiadający rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz dobre zaplecze usługowo-handlowe. Z uwagi na te atuty coraz więcej osób decyduje się na kupno własnych czterech kątów właśnie tutaj. Piątkowska 103 jest tego odzwierciedleniem. – Od premiery inwestycji zainteresowanie projektem nie słabnie. Dowodem jest wysoka sprzedaż. Mamy już blisko 1/2 mieszkań ze statusem rezerwacji – podkreśla Marek Smogór, prezes zarządu inwestora realizującego projekt Piątkowska 103. Lokalizacja ma wiele do zaoferowania. Zaledwie 5 minut spacerem dzieli inwestycję od pobliskich przystanków tramwajowych (Bonin oraz PST na Słowiańskiej), punktów usługowo-handlowych (Galeria Pestka, CH Plaza), marketów (Biedronka, Makro) i okolicznych usług, jak krawiectwo, sale fitness, apteki czy lokalne restauracje. Dla rodzin dobrą wiadomością jest niedaleka odległość od żłobka, przedszkola czy szkół wyższych. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas docenią tereny zielone i rekreacyjne, m.in. pobliski Park Sołacki i Park Cytadela. – Ponadto na działce Piątkowskiej 103 pozostawiamy trzynaście drzew. Doceniamy naturę i zachowujemy to, co zastane. W imię społecznej odpowiedzialności budować będziemy między drzewami, by zadbać o zielone płuca miasta – dodaje Marek Smogór.

 

W ramach nowej inwestycji, Piątkowskiej 103, powstaną 42 mieszkania o metrażu wahającym się od 27 do 72 mkw. Do sprzedaży trafiły funkcjonalnie przygotowane kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Mieszkania parterowe będą posiadały tarasy lub ogródki, zaś na wyższych kondygnacjach lokale zostaną wyposażone w balkony lub loggie. Zaletą budynku jest cichobieżna winda oraz podziemna hala garażowa z 32 miejscami postojowymi. Nie zabraknie też naziemnych miejsc parkingowych. Ceny zaczynają się już od 6 850 zł. Budowa wystartuje jeszcze w tym roku. Przed zimą zostanie przygotowany teren i ruszą prace wykopowe. Zgodnie z założonym planem finalizacja nastąpi w I kwartale 2021 roku.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­