Lokalizacja jakich mało

Mieszkać w granicach dużego miasta, a jednocześnie mieć w najbliższym otoczeniu 3 jeziora i hektary lasu. Taka lokalizacja to marzenie osób szukających domu czy mieszkania. Taka lokalizacja to jednak rzeczywistość, a owe marzenie może urealnić inwestycja Osiedle Przy Jeziorach.

 

Jezioro Kierskie, Kierskie Małe oraz Strzeszyńskie. Ponadto las, a w nim bez liku tras rowerowych czy ścieżek spacerowych. To czeka na mieszkańców projektu mieszkaniowego Osiedle Przy Jeziorach, zlokalizowanego w północno zachodniej części Poznania. U zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej deweloper More Place buduje osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. W I etapie powstanie ich 12, a proponowana powierzchnia waha się od 109,4 do 112,2 mkw. Na parterze zaplanowano salon, kuchnię i łazienkę, 1 lub 2 pokoje oraz oddzielną garderobę. Natomiast na piętrze znajdują się 2 pokoje, garderoba, łazienka oraz osobne pomieszczenie np. na pralnię z suszarnią. Ten układ pomieszczeń można także dostosować do indywidualnych potrzeb. Co istotne, a jednocześnie niespotykane u innych deweloperów, inwestycję wyróżniają przestronne ogrody. Ich powierzchnia to nawet 535 mkw. Tym samym możliwości jego wykorzystania i aranżacji są ogromne. Ponadto, całe osiedle zostanie ogrodzone oraz powstanie dojazdowa droga wewnętrzna.

 

Domy na Osiedlu Przy Jeziorach, są komfortowym wyborem dla osób chcących mieszkać w mieście, a jednocześnie w oddaleniu od centrum, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, blisko jezior i plaż. Okolica osiedla sprzyja aktywności sportowej. Nad Jeziorem Kierskim mieści się plaża Łabędzia, przy której można wypocząć, a także skorzystać z siłowni plenerowej. Dla miłośników sportów wodnych dostępne są wypożyczalnie sprzętów wodnych oraz kluby i szkółki żeglarskie. Pasjonatów rowerowych z pewnością zainteresuje atrakcyjna trasa rowerowa, która prowadzi od osiedla wzdłuż jezior Strzeszyńskiego i Rusałki, a dalej przez Park Sołacki, aż do centrum Poznania. Znaczna jej część otoczona jest zielenią i terenami leśnymi. Po drodze można zatrzymać się przy dobrze zagospodarowanej plaży miejskiej, na Jeziorem Strzeszyńskim. – Decydując się na realizację Osiedla Przy Jeziorach, byliśmy pewni, że to idealny wybór pod względem lokalizacji. To nie tylko cisza i spokój, ale również niezliczone możliwości aktywności fizycznej – wskazuje Tomasz Pietrzyński, z firmy More Place.

 

Lokalizacja Osiedla Przy Jeziorach zapewnia także dogodne połączenia komunikacji miejskiej. Obok inwestycji mieści się przystanek autobusowy linii 195, którą mieszkańcy mogą dojechać w okolice Sołacza, czy do pętli tramwajowej Ogrody. Natomiast do najbliższej stacji kolejowej w Kiekrzu, są zaledwie 2 km i tyle samo do nowego węzła przesiadkowego Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, w sąsiedniej miejscowości Złotniki. Ponadto, w odległości około 5 km od Osiedla Przy Jeziorach znajduje się zjazd do drogi S11, która łączy się z autostradą A2. W pobliżu osiedla jest także szkoła, przedszkole oraz punkty usługowo handlowe.

 


Drukuj   E-mail
Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież