Wygodna lokalizacja z dostępem do dogodnej komunikacji i funkcjonalna przestrzeń lokalu – to kilka aspektów, na które zwraca uwagę każdy najemca przestrzeni usługowych. Właściciele firm, myśląc o miejscu dla swojego biznesu, decydują się na dobrze rokujące lokalizacje. Często więc wybór pada na modne dzielnice. Dobrym przykładem są projekty Sikorskiego 8 na Wildzie czy Willa Racławicka na Grunwaldzie.

 

Rynek lokali użytkowych w inwestycjach mieszkaniowych zlokalizowanych w sercu modnych dzielnic przeżywa rozkwit. Budowa przestrzeni handlowych to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większe grono inwestorów. Właśnie dlatego firma Inwestycje Hryniewicz.pl posiada w ofercie swoich dwóch projektów – Sikorskiego 8 i Willi Racławickiej – lokale użytkowe.

 

Sikorskiego 8, odrestaurowana kamienica z ponad 100 letnią duszą, poza mieszkaniową propozycją w sprzedaży ma również dwa lokale użytkowe. Inwestycja mieszcząca się w sercu tętniącej życiem Wildy proponuje powierzchnie 32,3 oraz 40,9 mkw. – Lokale te mają po kilka okien wystawowe; do tego pomieszczenie gospodarcze i WC. To propozycja idealna dla rozpoczęcia swojego biznesu, a Wilda, która o krok mieści się od centrum stanowi znakomite źródło potencjalnych klientów – mówi Ewa Waliszewska z Działu Sprzedaży w firmie Inwestycje Hryniewicz.pl.

 

Drugim przykładem dobrego miejsca dla własnego biznesu jest poznański Grunwald. Realizowana tutaj Willa Racławicka to projekt przygotowany z myślą o inwestorach. Budynek mieszczący się o krok od przystanku tramwajowego, z którego w sprawny sposób można dostać się w różne części Poznania, stanowi ciekawe rozwiązanie inwestycyjne. Parterowe lokale o powierzchni 75 mkw nadają się na siedzibę prawników, notariuszy, jak i własnego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego, a to tylko kilka z propozycji. Lokale podzielone zostały na trzy przestronne pokoje, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze. Co ważne posiadają również po dwa zielone tarasy.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­