Na poznańskim rynku deweloperskim pojawiła się nowa propozycja od firmy Inwestycje Hryniewicz.pl. Wielorodzinny budynek pod nazwą Kadłubka 2 powstaje na Jeżycach i wzbogaci dzielnicę o 19 mieszkań. Powierzchnia dostępnych lokali waha się między 25 a 63 mkw. Budowa już wystartowała i zgodnie z harmonogramem ma się zakończyć wiosną 2020 roku.


Firma Inwestycje Hryniewicz.pl do tej pory była znana na rynku nieruchomości za sprawą trzech projektów: Willi Racławickiej wybudowanej na Grunwaldzie, Sikorskiego 8 – odrestaurowanej kamienicy z duszą na Wildzie oraz Pałacowej 2 – wielorodzinnego budynku wzniesionego w podpoznańskiej Dąbrówce. Inwestycje zostały już zakończone i częściowo przekazane w ręce nowych właścicielu. W sprzedaży pozostały jeszcze wolne lokale. Na Sikorskiego 8 w ofercie jest 6 lokali o powierzchni od 43 do 54 mkw. Co istotne, do każdego mieszkania przypisano darmową komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe na wewnętrznym, zamkniętym dziedzińcu. Na Pałacowej 2 w Dąbrówce pozostało również 6 mieszkań o metrażu od 47 do 95 mkw.

 

Sukces wspomnianych projektów spowodował, że inwestor przygotowuje kolejną propozycję mieszkaniową. Teraz startuje z nową inwestycją i to w centrum miasta. Przy ulicy Kadłubka 2 powstaje kameralny, wielorodzinny budynek z 19 mieszkaniami. Powierzchnia dostępnych lokali jest zróżnicowana. W ofercie znajdują się funkcjonalne przestrzenie od 25 do 63 mkw. – Dbamy o maksymalną ustawność pomieszczeń, bo wiem jak ważny jest to aspekt dla przyszłych mieszkańców – podkreśla Piotr Hryniewicz, właściciel firmy Inwestycje Hryniewicz.pl. Do wyboru są kawalerki, a także dwu- i trzypokojowe lokale. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależą ogródki. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. Wszystkie powierzchnie zostaną oddane w ręce nabywców w stanie deweloperskim wiosną 2020 roku – Prace przebiegają zgdnie z harmonogramem. Obecnie budowa osiągnęła już poziom parteru, a mury pną się sukcesywnie w górę – dodaje Piotr Hryniewicz.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­