Do sprzedaży trafił już IV etap osiedla Zielone Rabowice II. W ramach inwestycji realizowanej przez Greenbud Development, powstaną 32 lokale w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni 83 m kw. W IV kwartale 2019 rusza budowa.


Inwestycja deweloperska Zielone Rabowice II została podzielona na etapy. W pierwszym z nich, już oddanym mieszkańcom, powstało 36 lokali dwupoziomowych w zabudowie bliźniaczej. W tej części osiedla wybudowano 22 lokale o powierzchni 74,84 mkw., 12 lokali o metrażu 90 mkw., a także dwa nieco mniejsze 85-metrowe. Każdy z nich powstał na działce ponad 400 mkw. Natomiast w drugim i trzecim etapie są budowane 24 domy bliźniacze dwulokalowe (łącznie 48 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami), każdy z osobnym wejściem. Co warte podkreślenia, wszystkie 84 lokale znalazły swoich nabywców. W związku z tym, deweloper przygotował premierę IV etapu inwestycji. – Do sprzedaży trafiły 32 lokale bliźniacze, każdy o powierzchni 83 mkw., dwupoziomowy, z osobnym ogrodem. W marcu uruchomiliśmy przedsprzedaż inwestycji i są już pierwsze rezerwacje. Nasz projekt jest bardzo popularny. Biorąc pod uwagę także wcześniejsze osiedle Zielone Rabowice, łącznie sprzedaliśmy już ponad 100 lokali – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Trwają prace w trzech etapach, w których wszystkie lokale znalazły nabywców. W etapie IV sześć lokali zostało zarezerwowanych bądź kupionych przez przyszłych mieszkańców.


Greenbud stawia na sprawdzony projekt dwupoziomowego mieszkania w zabudowie bliźniaczej, z przestronnym ogrodem. Na parterze zaplanowano salon z kuchnią z oknem oraz toaletę. Piętro to przestrzeń na łazienkę oraz dwie lub trzy sypialnie, w zależności od wyboru klientów. Dla osób zainteresowanych nabyciem dwupoziomowego domu pod miastem, ważne są możliwości aranżacyjne i przestrzeń. To pozwala realizować wiele pomysłów. – Jednym z nich jest zaaranżowanie dodatkowego pokoju z oknem. Może on pełnić funkcję gabinetu do pracy w domu, biblioteczki czy choćby garderoby – doradza Kinga Błaszkowiak. Klienci chętnie aranżują poddasze. Wiele pozytywów ma działka ponad 400 mkw. Zagospodarowanie przestrzeni obok domu tak, by zmieściły się na posesji dwa lub nawet trzy auta, duży ogród to elementy, które wyróżnią propozycję Greenbud. Wraz z powiększaniem się osiedla, powstanie w Rabowicach przedszkole i żłobek „Misiaki”. To kolejna, obok bliskości Poznania i Swarzędza, zaleta lokalizacji osiedla. Start prac budowlanych zaplanowano na IV kwartał 2019. Przewidywany termin zakończenia realizacji to I kwartał 2021. Lokal bliźniaczy w ramach inwestycji Zielone Rabowice II kosztuje 366 tys. zł brutto.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­