Na poznańskich Jeżycach trwa budowa IV etapu osiedla Nowe Ogrody. Z końcem IV kwartału 2019 roku przy ulicy Meissnera do użytku zostanie oddanych 104 lokali mieszkalnych, lokal usługowy oraz podziemna hala garażowa.

 

Dodatnie temperatury, iście wiosenne słońce cieszą wszystkich deweloperów. Dla branży budownictwa mieszkalnego to znak, że harmonogramy zostaną w 100% zrealizowane, tak jak w przypadku inwestycji Nowe Ogrody - Dzięki sprzyjającej aurze, udaje nam się realizować wszytko z założonym planem. Z końcem zeszłego tygodnia zakończono montaż okien, a obecnie nasi budowlańcy prowadzą zaawansowane prace nad elewacją budynku oraz instalacjami – mówi Marlena Zapalska, Prezes Spółki Proxin Ogrody. IV etap budynku przy ulicy Meissnera pomieści mieszkania odpowiadające zróżnicowanym potrzebom dzisiejszych klientów. - Jednak warto zaznaczyć, że obecnie w sprzedaży pozostały ostatnie już lokale, a ich powierzchnia waha się od 48 do 81 mkw. - dodaje Marlena Zapalska. Finalizacja projektu planowana jest na koniec bieżącego roku.


Z końcem marca rozpoczęto także prace nad najnowszym, V etap inwestycji. Klienci wybierać mogą pomiędzy kawalerkami , mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 27 do 103 mkw. Dodatkowo w projekcie przewidziano: plac zabaw, boksy rowerowe, komórki lokatorskie, 8 lokali usługowych oraz podziemna hala garażowa, która pomieści 168 aut. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.

 

Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów tej inwestycji. Osiedle jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieszkać z dala od zgiełku ścisłego centrum miasta, ale korzystać z jego dobrodziejstw. Budynki oddalone są 20 minut od serca Poznania, czyli Starego Rynku, 10 minut od lotniska Ławica oraz galerii King Cross Marcelin. Dodatkowo korzystając z licznych ścieżek rowerowych w niecałe 10 minut można dojechać do Ogrodu Botanicznego czy Jeziora Rusałka, które stanowią idealne miejsce na rodzinny piknik.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­