Przy ulicy Bliskiej w Rabowicach w gminie Swarzędz Greenbud Development realizuje inwestycję Zielone Rabowice II. W marcu nastąpiły odbiory lokali z I etapu, mieszkańcy wykańczają wnętrza, by jak najszybciej się wprowadzić do domów. Kolejne dwie części osiedla są już w budowie.


W ostatnich tygodniach Greenbud Development przekazał swoim klientom klucze do 36 lokali dwupoziomowych w zabudowie bliźniaczej, które zostały przygotowane w ramach I etapu inwestycji Zielone Rabowice II. W tej części osiedla powstały 22 lokale o powierzchni 74,84 mkw., 12 lokali o metrażu 90 mkw., a także dwa nieco mniejsze 85-metrowe. Każdy z nich powstał na dużej działce ponad 400 mkw., co gwarantuje możliwość zaaranżowania dużego ogrodu. Przestrzeń dwupoziomowego mieszkania została funkcjonalnie podzielona, dzięki czemu na parterze znajdzie się sporo miejsca na salon z aneksem kuchennym i toaletę, a na piętrze na trzy sypialnie i łazienkę. – Zarówno w I etapie inwestycji, jak i w kolejnych, klienci chętnie korzystają też z opcji aranżacyjnych, jakie daje poddasze – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. W I etapie inwestycji powstała także alejka prowadząca do każdej z posesji oraz oświetlenie uliczne. Te elementy są także standardem w kolejnych etapach inwestycji, nad którymi budowlańcy już pracują. W II etapie budowanych jest 20 lokali o powierzchni 74,84 mkw. W większości z nich zamontowano stolarkę okienną i pokrycie dachowe, trwają natomiast prace związane z elewacjami. Planowany termin realizacji to II kwartał 2019. W III etapie, na przełomie 2019 i 2020 roku będzie gotowych 28 lokali (74,73 mkw. i 83,21 mkw.). Budowlańcy postawili ściany parteru (w niektórych domach także piętra), a w harmonogramie zaplanowano kolejne zadania.


Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Rabowice to niewielka miejscowość w gminie Swarzędz, w otoczeniu pól i lasów. Położenie osiedla Zielone Rabowice II pozwala szybko dojechać zarówno do Poznania, jak i do Swarzędza. O tym, jak dużą popularnością cieszy się to miejsce do zamieszkania, świadczy fakt, że Greenbud w ramach projektów: Zielone Rabowice i Zielone Rabowice II sprzedał ponad 100 lokali w zabudowie bliźniaczej. Deweloper właśnie wprowadza IV etap z 32 lokalami bliźniaczymi. Wraz z powiększaniem się osiedla, powstanie też w Rabowicach przedszkole i żłobek „Misiaki”.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­