Na rynku mieszkaniowym jest niewiele deweloperów, mogących pochwalić się wieloletnim stażem w branży. Wśród tytanów znajduje się zielonogórska firma EBF Development, która rynek pierwotny zasila od ponad 25 lat. W tym czasie oddała kilkanaście inwestycji i przekazała ponad sześć tysięcy kluczy do mieszkań. Niedawno uzyskała główną nagrodę w konkursie Lubuski Mister Budowlany za projekt Piastowskie Apartamenty.

 

Początki działalności EBF Development sięgają października 1990 roku. Wówczas Elżbieta i Leszek Jarząbkowie rozpoczęli realizację pierwszych projektów mieszkaniowych. Branża okazałaś się być bardzo wymagająca, jednak konsekwentnie prowadzona polityka firmy, zrównoważone bilansowanie zysków i wydatków pozwoliły na zdobycie stabilnej pozycji. Każda inwestycja firmy EBF Development to funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania i elegancko wykończone części wspólne. Projekty osiedli są szczegółowo analizowane tak, by spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie brakuje również nagród i wyróżnień. EBF Development jest m.in. laureatem konkursu Gepard Biznesu w 2011 r. czy Lubuski Mister Budowy, który został przyznany kilkukrotnie. Deweloper podczas XX Jubileuszowej Gali Budownictwa otrzymała także certyfikat Solidny Partner w Biznesie. 

 

Ostatnio firma została wyróżniona w konkursie Lubuski Mister Budowlany za budynek przy ulicy Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Inwestycja Piastowskie Apartamenty to kompleks mieszkaniowy położony w pobliżu Parku Piastowskiego. Deweloper zakończył budowę czteropiętrowego budynku pod koniec 2017 roku. Natomiast wyróżnienie w kategorii „Osiedle mieszkaniowe” otrzymała inwestycja Aquarium przy ul. Emilii Plater.

 

Nie jest to jednak koniec nagród. Od 2015 roku przyznawana jest także Lubuska Kielnia, dla osób które w szczególny sposób przyłożyły się do rozwoju i gloryfikacji budownictwa. Na piątkowej gali taką statuetkę otrzymał również Leszek Jarząbek, właściciel EBF Development.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­