W stolicy Wielkopolski, w samym sercu miasta trwa rewitalizacja kamienicy przy ulicy Garbary 31. Inwestycja, komunikująca swoją nazwą nowy adres, oferuje 25 lokali od 25 do 56 mkw. oraz dodatkowe udogodnienia.


Odrestaurowana kamienica mieści się przy ulicy Garbary 31 w ścisłym centrum Poznania, gdzie historia przeplata się z nowoczesną infrastrukturą i terenami zielonymi. Miejsca, takie jak Stary Rynek, Kontener Art., Starty Browar czy Nowa Gazownia są w zasięgu kilku minut spacerem. Nie brakuje tu urokliwych kawiarenek, restauracji, a także sklepów i licznych punktów usługowych. Wartostrada oraz zieleń pobliskiego Parku Chopina (50 metrów) czy Skweru Łukasiewicza (150 metrów) zapewnią miejsca do odpoczynku, ale też aktywnego spędzania czasu wolnego. Zalety lokalizacji kamienicy to także dostępność wielu obiektów użyteczności publicznej. Szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, urzędy czy placówki zdrowia mieszczą się w najbliższym otoczeniu. Dobre połączenia komunikacji publicznej, zapewniają sprawny dojazd z centrum do każdej dzielnicy miasta.


Garbary 31 to kameralna inwestycja, na którą składa się 25 mieszkań rozplanowywanych w układzie jednopoziomowym tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń i dużą swobodę aranżacji. Deweloper oferuje zarówno kawalerki jak i mieszkania dwu- i trzypokojowe. Powierzchnia lokali mieszkalnych waha się między 25 a 56 mkw. Ceny rozpoczynają się już od 8 900 zł brutto za mkw. Uzupełnieniem powierzchni użytkowej są położone na parterze 2 lokale handlowo – usługowe o powierzchni 40 i ponad 90 mkw.

 

Kamienica zostanie wyposażona także w komórki lokatorskie oraz rowerownie, a z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców w budynku zaprojektowano nowoczesną windę.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­