Dobiegają końca prace związane z realizacją inwestycji mieszkaniowej Aleja Bukowa w podpoznańskim Zalasewie. Obecnie trwa aranżacja przestrzenie zewnętrznej osiedla. Już niedługo, w I kwartale tego roku, domy zostaną przekazane nowym mieszkańcom.

 

Budowa inwestycji Aleja Bukowa rozpoczęła się w 2016 roku. W tym czasie powstało 37 domów szeregowych o zróżnicowanym metrażu - 75 i 84 m kw. Na parterze każdego z nich znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i toaletą. Natomiast na piętrze łazienka, dwie sypialnie i garderoba lub trzy sypialnie. Co ważne dla przyszłych mieszkańców, istnieje możliwość zagospodarowania przestrzeni strychowej. Ponadto, do każdego z domów przynależą dwa miejsca postojowe oraz ogródek. – To będzie nasza piąta ukończona inwestycja. Zostały już tylko prace wykończeniowe. Obecnie zajmujemy się przygotowaniem ogródków, kładziemy także kostkę brukową oraz budujemy drogę wewnętrzną – dodaje Weronika Potarzycka - Suszka, specjalista z biura sprzedaży Planetbud Development. Duże zainteresowanie inwestycją spowodowało, że większość mieszkań została już sprzedana. W ofercie został tylko jeden wolny lokal o powierzchni 74,98 mkw. – Aleja Bukowa to propozycja dla osób pragnących uciec od zgiełku miast i lubiących aktywnie spędzać czas. W okolicy znajduje się wiele ścieżek rowerowych oraz terenów rekreacyjnych. - dodaje Weronika Potarzycka – Suszka. Należy zaznaczyć, że w okolicy mieści się również żłobek, przedszkola, szkoły, apteki oraz punkty usługowo-handlowe.

 

Będąca na finiszu Aleja Bukowa to jedna z trzech, aktualnie prowadzonych, projektów dewelopera Planetbud Development. Przy ulicy Rivoliego powstaje 29 domów dwulokalowych w ramach inwestycji Aleja Wiśniowa. Ponadto przy ulicy Planetarnej trwa budowa osiedla Kwiatowego. Przyszłym mieszkańcom deweloper proponuje w I etapie 28 domów w zabudowie szeregowej o 3 powierzchniach do wyboru – ok. 82, ok. 96 i ok. 115 m kw. A już niebawem ruszają prace związane z budową II etapu Osiedla Kwiatowego, w którym deweloper zaoferuje 60 lokali o zróżnicowanym metrażu- już od 50 m kw. Wszystkie te projekty powstają również w Zalasewie.

 

Publikacja: Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

­